Ataşehir Korsan Taksi

Ataşehir Korsan Taksi hizmetimizle diğer bölgelerimizde olduğu gibi yine sizlerin karşısındayız. Ataşehir Korsan Taksi İstanbul’un her noktasından siz değerli konuklarımızın ulaşımlarını sağlamak için yoğun çalışmalar sergiliyor. Korsan Taksi firmamız sabit fiyat politikasını uygulamaktayız.

Neden? Çünkü ekonomik olarak alım gücünün giderek düştüğü bir zaman dilimindeyiz. Dolayısı ile sizlerin cebinizide düşünmek durumundayız. Müşteri memnuniyeti politikamız gereği bunu mutlaka uygulamalıyız. Dolayısı ile fiyatlarımız son derece uygun hizmetlerimiz sizi sevindirecek derecede olacak.

Ataşehir Korsan Taksi

Yapmanız gereken sadece 20 dakika öncesinden Korsan Taksi hattımızdan rezervasyonunuzu oluşturarak korsan taksinizi konumunuza çağırabilirsiniz.

Ataşehir Korsan Korsan Taksi Hizmetinizde

Ataşehir’in bir çok mahallesine taksi talebinde bulunabilir Ataşehir Korsan Taksi olarak Ataşehir Bölgesi’nin birçok noktasında araçlarımız 7 gün 24 saat aktif halde sizlere hizmet sunmaktadır.

İstanbul bölgesinde hızlı güvenilir ve konforlu araçlarımızla 7/24 gün saat özel korsan taksi hizmeti

Tecrübeli geniş kadromuzla siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımızla, zamanında, kaliteli araçlarımızla kapınızdan alıp İstanbul’un her noktasına 7/24 saat sınırsız korsan taksi hizmeti vermekteyiz.

İstanbul genelinden istediğiniz her noktaya ve şehirler arası yolculuklarınızda özel taksi hizmeti alabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet Politikası

Her ne kadar ismi korsan olarak anılsa da taksicilik sektörünün müşteri memnuniyetini sağlamayı önündeki ortadan kaldırır. Güvenilir hizmet politikası ile gizli bir sektör haline dönüşen korsan taksicilik geniş kitlelere hizmet sunma başarısını sağlamış durumdadır. Özellikle şehir içi ulaşımda kaliteli bir alternatif oluşturarak müşteri memnuniyeti sağlama açısından bir adım daha öndedir. Ataşehir korsan taksi hizmetlerinin müşterilerine sağladığı en önemli avantajlar;

 • Uygun fiyatlarda ulaşım hizmeti
 • Güvenilir ve konforlu hizmet modeli
 • 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşım imkanıdır.

 • İstanbul’da ve Ataşehir taksicilik hizmetlerinin pahalı olması farklı alternatifleri araştırmanın en önemli nedenleri arasında yer alır. Ancak Ataşehir korsan taksicilik faaliyetleri herhangi bir durağa bağlı olmadığından dolayı çok daha cazip fiyatlar ile müşteriye yansıtılır.

  Yüksek Kalite Hizmet

  Müşteri memnuniyetini esas alan taksi şoförleri, navigasyon sistemi ile müşterileri yolu uzatmadan en kısa ve en basit yolu tercih ederek varış istikametine ulaştırıyor. Yoğun İstanbul trafiğinde tüm alternatif yolları rahatlıkla kullanabilecek deneyim ve tecrübeye sahip olan şoförler hızlı ulaşım imkanı olarak sunuyor. On yılı aşkın süredir gelişimini ve büyümesini devam ettiren firma yüksek kalite hizmet sunarak herkese en uygun çözümler üretmeyi sürdürüyor. Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün şoförler ile konforlu yolculuklar sunan Ataşehir korsan taksi geniş araç filosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile sorunsuz ve kaliteli bir ulaşım deneyimi sağlıyor.

  Güven Kaybına Son

  Korsan Taksi hizmetlerinde yolcuların kandırılması, gereksiz yere yol uzatılması, kısa mesafe için yolcu alınmaması ya da taksimetrede ortaya çıkan usulsüzlükler gibi güven kaybına neden olan hiçbir sorun yaşanmaz. Tüm yolculara şeffaf fiyat politikası uygulandığı gibi anlaşmalı fiyat uygulaması da gerçekleştirilir ayrıca abonelik sistemi de müşteri ve şoför arasındaki güveni arttırır. Ülkemizde yaygın bir ticaret haline gelen ve kendi içerisinde bir sektör oluşturan korsan taksicilik her ne kadar yasal bir zemine oturmuş olmasa da kendi içerisinde bir organizasyon yapısına sahiptir. Şişli korsan taksi tercih edilmesinin en önemli etkenlerinden biri düzenli işleyen organizasyon yapısıdır. İstanbullular güven içerisinde hiç bir tedirginlik yaşamadan abonelik işlemlerini gerçekleştirir.

  Ataşehir korsan taksi hizmeti ile güvenli ve ekonomik, hijyenik son model araçlar ve profesyonel şoförler ile konforlu yolculuk yapın. müşterilerimizin memnuniyeti bizler için birincil önceliktir.

  Korsan taksi arıyorsanız güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

  Korsan Taksi ile Şehirler Arası Yolculuk

  Şehirlerarası yolculuk yapacak olanlar bunu otobüs ve benzeri araçlar ile yapmak istemiyorlarsa bizi arayabilir ve seyahatleri için araç çağırabilir. Ataşehir bölgesine çağırdığınız araç ile sizleri gitmek istediğiniz her şehre götürüyoruz. Özellikle eşyaları olan ya da kalabalık bir şekilde seyahat edecek kişiler şehirlerarası yolculuklarının daha konforlu ve iyi olması için bu hizmetimizden yararlanabilir. Bizi arayarak şehirlerarası korsan taksi çağırabilir ve her yere gidebilirsiniz. Belirtmek gerekir ki çok fazla eşyası olanlar için Doblo ve benzeri araçlarımız şehirlerarası seyahatlerde çok kullanışlı oluyor. Gitmek istediğiniz yeri söyleyerek şehirlerarası korsan taksimizin fiyatını öğrenebilirsiniz.

  Bizimle Çalışmak İster misiniz?